Prodej, Dům, Rodinný dům, 150 m²

7 950 000 Kč
Číslo zakázky 1062
Karlovy Vary,Stará Role,Dobrovského - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Dobrovského
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
734 m²
Plocha zastavěná
88 m²
Plocha zahrady
605 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Karlových Varech, Staré Roli. V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 3+1. Byt v 1.NP je po rekonstrukci - podlahové vytápění v kuchyni, linka, rozvody vody, topení, elektriky, radiátory, krb v obývacím pokoji, podlahy. V celém domě jsou plastová okna, nová střecha, fasáda. Pro byt ve 2.NP o velikosti 3+1 je koupelna a WC v přístupném mezipatře. Nachází se zde vsutp na půdu a zateplené zimní zahrada, která vznikla z původní terasy a je možné ji využít jako další pokoj. Vytápění je plynovým kotlem. Parkovat je možné ve dvojgaráži, či na vlastním pozemku před domem. Na pozemku se nachází menší hospodářská budova, kde je další možnost vytápění domu, kotel na tuhá paliva. Kůlna, udírna, ohniště, okrasná zahrada. Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti.