podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+kk, 68 m²

4 690 000 Kč
Číslo zakázky 1505
Karlovy Vary, Moskevská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti4 690 000 Kč

Výše hypotéky 4,690,000,0080 Vlastní zdroje 4,690,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Moskevská
Plocha užitná
68 m²
Patro
přízemí
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt 3+kk o výměře 68 m2 na ulici Moskevská, kdy spolu s bytem lze užívat dohodou spoluvlastníků vymezenou část zahrady u domu určenou pouze pro tento byt. V bytu byla provedena výměna oken, úprava koupeny a otopné soustavy, kdy vytápění bytu spolu s ohřevem vody je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem. Dva pokoje bytu jsou orientovány do klidné části zahrady za domem, okna kuchyňského koutu a třetího pokoje jsou orientována do ulice Moskevská. K bytu náleží dva prostorné sklepy, kdy jeden z nich byl majitelem využíván jako dílna a zároveň k bytu náleží mansarda v podkroví a spoluvlastnictví jedné poloviny další mansardy. Byt nabízí možnost příjemného bydlení s užíváním zahrady v bezprostřední blízkosti centra města a lázeňských lesů nabízejících využití pro volnočasové aktivity, doporučujeme.