Prodej, Dům, Rodinný dům, 400 m²

2 100 000 Kč
Číslo zakázky 522
Chlum Svaté Maří,náměstí J. W. Goetheho - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chlum Svaté Maří
náměstí J. W. Goetheho
Plocha podlahová
400 m²
Plocha užitná
400 m²
Plocha pozemku
462 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům s provozovnou (obchod, kavárna) na náměstí J. W. Goetheho v obci Chlum Svaté Máří. Budova stojí na náměstí naproti známého poutního kostela, kde se každoročně konají poutě z Weidenu, setkání starousedlíků a je častým turistickým cílem. Objekt je podsklepený se dvěmi nadzemními podlažími, kdy v přízemí byl obchod (případně je prostor vhodný i pro kavárnu). V patře jsou potom bytové prostory. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod. V případě zájmu o financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám rádi nabídneme nejlepší možné podmínky úvěru dle Vašich potřeb..