Prodej, Byt, 4+1, 112 m²

3 990 000 Kč
Drahovice
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Exkluzivně nabízíme k prodeji celé podlaží domu, které sestává ze dvou samostatných bytů s dispozicí 2+1 a 2+kk (v katastru vedeno jako jedna velká bytová jednotka). Snadným odstraněním SDK příčky může být obnovena původní dispozice bytu 4+1. V roce 2011 byla provedena rekonstrukce bytu. Součástí bytu jsou i dvě suterénní místnosti v domě, které je možné předělat jako ateliér nebo využít jako sklad atp. V případě zájmu je možné za částku 300.000,- Kč zakoupit garáž u domu. Nabídka je zajímavou investicí k pronájmu (zisk z pronájmu dvou samostatných bytů), jako vícegenerační bydlení nebo po obnovení původní dispozice jako prostorná bytová jednotka. Velmi žádaná lokalita ve vilové čtvrti Karlovy Vary - Drahovice se společnou zahradou. Veškeré bližší informace Vám rádi sdělíme při prohlídce.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Číslo zakázky
757
Plocha užitná
112 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.