Prodej, Byt, 4+1, 112 m²

3 790 000 Kč
Číslo zakázky 757
Karlovy Vary,Drahovice,Boženy Němcové - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Boženy Němcové
Plocha užitná
112 m²
Patro
3
PENB
G

Nabízíme prodej celého podlaží domu, které sestává ze dvou samostatných bytů s dispozicí 2+1 a 2+kk (v katastru vedeno jako jedna bytová jednotka). Snadným odstraněním SDK příčky může být obnovena původní dispozice bytu 4kk. V roce 2011 byla provedena rekonstrukce bytu. Součástí bytu jsou i dvě suterénní místnosti v domě, které je možné upravit jako ateliér nebo využít jako sklad atp. V případě zájmu je možné za částku 300.000,- Kč zakoupit garáž u domu. Garáž je menší o rozměru 479x248 cm. Nabídka je zajímavou investicí k pronájmu (zisk z pronájmu dvou samostatných bytů), jako vícegenerační bydlení nebo po obnovení původní dispozice jako prostorná bytová jednotka. Velmi žádaná lokalita ve vilové čtvrti Karlovy Vary - Drahovice se společnou zahradou. Veškeré bližší informace Vám rádi sdělíme při prohlídce.