Prodej pozemků v Toužimi a okolí

  • Hledáte vhodné místo na bydlení v příjemné lokalitě?
  • Chcete investovat do pozemků a využít příležitost ke zhodnocení vašich financí?
  • Zajímá vás, jak levně koupit pozemek?
Lokalita
katastrální území Toužim parc. č. 2073/29 a 2073/19
Plocha pozemku
29.289 m2
Zasíťování pozemků
není, studie je zpracovaná
Vypracované územní studie
ANO
Příjezdové cesty
v rámci dané územní studie je možná kooperace s městem Toužim, ze severní části je zpevněná cesta, která bude přebudovaná na komunikaci, z jižní části bude komunikace vybudovaná nově
Možnost rozparcelování pozemků
ANO

Nabízíme k prodeji pozemky v katastrálním území Toužim parc. č. 2073/29 a 2073/19 s výměrou v součtu 29.289 m2, pozemky nejsou rozparcelované na jednotlivé části a nejsou zasíťované. Dle platného územního plánu jsou pozemky určeny jako plocha pro bydlení v rodinných domech (městských a příměstských). Územní studie bude sloužit jako podklad pro projektovou část a následně pro realizační fázi. Nabízené pozemky jsou obklopené parcelami buď v soukromém vlastnictví nebo ve vlastnictví města.

Dobré bydlení nabízí pozemky k prodeji jako celek s cenou 350 Kč/m2.

Příležitost pro investory i zajištění budoucnosti pro soukromé osoby

V roce 2023 bude městem Toužim zpracována podrobnější koncepční studie celého území pro výstavbu,včetně napojení na dopravní a technickou infrastrukturu celé lokality.

Pozemky jsou k dispozici s tím, že se kupující může držet vypracované studie, pozemky zasíťuje nebo se bude podílet na zasíťování a realizaci příjezdových cest s městem Toužim. Pozemky je následně možné rozparcelovat a v budoucnu prodávat jako jednotlivé stavební parcely. Případný zájemce také může využít pozemek k tomu, aby zde realizoval svůj vlastní stavební záměr.

Lokalita a povaha pozemku jsou ideálním řešením pro zájemce, kteří chtějí prostorné místo pro vlastní bydlení a hmotnou jistotu pro sebe i své nejbližší. Zároveň lze pozemek rozdělit na několik (ideálně 3 až 4) stavebních parcel, které bude možné v budoucnu zhodnotit jako zajímavou investici, ať už pro soukromé osoby nebo investory.

Prohlédněte si pozemek, který by se v budoucnu mohl stát vaším novým domovem nebo příležitostí, jak chytře investovat a zhodnotit své finance.

Kontakt
Pavlína korunková

Pavlína Korunková

makléřka