podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 170 m²

4 900 000 Kč
Číslo zakázky 884
Karlovy Vary,Doubí,K Linhartu - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Doubí
K Linhartu
Plocha podlahová
170 m²
Plocha užitná
170 m²
Plocha pozemku
827 m²
Plocha zastavěná
170 m²
Plocha zahrady
651 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům s dvougaráží (využitelná i k podnikání) ve vilové části Karlových Varů - Doubí. Jedná se o zděný rodinný dům z roku cca 1969 o dvou nadzemních podlažích s rovnou střechou. Zastavěná plocha domu je 110 m2, dvougaráže pak 60 m2. Objekt je napojen na vodovod, kanalizaci, plyn, elektřinu. Přízemí domu se vstupem bylo stavěno jako technické zázemí, sušárna, prádelna, úložné prostory (nyní je zde kuchyň, pokoj pro hosty a úložné prostory). Ve 2. nadzemním podlaží je pak prostorný obývací pokoj s výraznou prosklenou částí, kuchyň, dvě ložnice, koupelna. Celková výměra pozemku je 827 m2. V případě zájmu koupě prostřednictvím hypotečního úvěru Vám rádi připravíme nezávaznou výhodnou nabídku.