Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 140 m²

6 490 000 Kč
Číslo zakázky 915
Karlovy Vary,Doubí,K Linhartu - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Doubí
K Linhartu
Plocha užitná
140 m²
Plocha pozemku
800 m²
Plocha zastavěná
76 m²
Plocha zahrady
704 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami, garáží a rozlehlou zahradou o celkové výměře 800 m2, nacházející se v městské části Doubí u Karlových Var, v ulici K Linhartu. V 1. NP se nachází bytová jednotka s dispozicí 2+1 s balkónem, ve 2. NP je druhá bytová jednotka s dispozicí 2+1 s balkónem a terasou s výhledem na zahradu a lesy. V suterénním prostoru se nachází garáž a další technické zázemí včetně skladovacích prostor. Dům je v původním udržovaném stavu. Teplo zajišťuje plynový kotel, vodu ohřívá elektrický bojler, většina oken je plastová. Dům se nachází v těsné blízkosti Lázeňského lesa, ve slepé ulici s minimálním provozem, jedná se tedy o velmi klidnou lokalitu. S financováním rádi pomůžeme.