Prodej, Dům, Rodinný dům, 200 m²

8 500 000 Kč
Číslo zakázky 1104
Abertamy, Dlouhá - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti8 500 000 Kč

Výše hypotéky 8,500,000,0080 Vlastní zdroje 8,500,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dlouhá
Plocha užitná
200 m²
Plocha pozemku
186 m²
Dům pokoje
Atypický
PENB
G

Nabízíme k prodeji dům v horské obci Abertamy, který je v současnosti využíván ke krátkodobým pronájmům jednotlivých apartmánů. Dům má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží. V nadzemních podlažích se nacházejí tři samostatné apartmány určené k pronájmům návštěvníků Krušných Hor, plus "správcovský byt" se samostatným vchodem. V podzemním podlaží se nachází technické zázemí. Vytápění ústředním topením a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem v domu. Objekt je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě ( plyn, el. energie, voda, odpad ). Celková kapacita pensionu je 14 lůžek + 2 přistýlky. Každý z apartmánů má své sociální zařízení. Ve dvou jsou krbová kamna. V prvním patře domu je terasa. V domu je též vybudováno zázemí pro uskladnění jízdních kol a lyží. K domu je možné přikoupit stavební pozemek v bezprostřední blízkosti o celkové ploše 898 m2, jehož cena není zahrnuta v nabídkové ceně domu. Celý objekt prošel v roce 2018 kompletní, precizní a nákladnou rekonstrukcí.Dům je bez jakýchkoli dalších investic. Součástí prodeje je i veškeré vybavení a zařízení pensionu. Z oken je výhled na lyžařský areál Plešivec. Případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo při osobní prohlídce tohoto domu.