Prodej, Dům, Chata, 17 m²

990 000 Kč
Číslo zakázky 950
Dalovice,Všeborovice, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Všeborovice
Plocha užitná
17 m²
Plocha pozemku
476 m²
Dům pokoje
1 pokoj
Patro

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 476 m2. Na pozemku je postavená chata s číslem evidenčním, která je však vzhledem ke svému špatnému technickému stavu určena spíše ke zbourání. Do chaty je zavedena přípojka elektřiny, na pozemku se nachází studna využitelná jako zdroj pitné vody, přímo za chatou teče také menší potůček. Budoucí majitel si může následně projednat nájem další, navazující části pozemků s Lesy ČR jako majitelem sousedních pozemků a rozšířit tak možnost užívání nemovitostí oprosti současné výměře 476 m2. Pozemek s chatou se nachází v bezprostřední blízkostí řeky Ohře u nově vybudované cyklostezky z Všeborovic směrem ke kempu Hubertus, pokračující až do Šemnice s Velmi klidná lokalita v přímé návaznosti na město Karlovy Vary, doporučujeme.