podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1, 85 m²

4 300 000 Kč
Číslo zakázky 1504
Karlovy Vary, Bohatice, Boční - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti4 300 000 Kč

Výše hypotéky 4,300,000,0080 Vlastní zdroje 4,300,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Bohatice
Boční
Plocha užitná
85 m²
Patro
přízemí
PENB
C

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 se šatnou o výměře 85 m2 v novostavbě bytového domu, kdy spolu s bytem je předmětem prodeje užívání dvou parkovacích míst v dané lokalitě ulice Boční, Bohatice. Byt působí velmi příjemným dojmem a byl majiteli průběžně renovován včetně výměny oken, instalace zabezpečovacího systému, instalace vnitřních a vnějších žaluzií, podlahového vytápění v koupelně a instalace tepelného čerpadla s rekuperací, které zajištuje vytápění a zároveň klimatizaci bytu. Z obývacího pokoje je vstup na menší terasu, ze které se nabízí výhled do zeleně za domem, kde bylo majiteli vybudováno menší dětské hřiště. Byt nabízí možnost příjemného rodinného bydlení bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic v naprosto klidné uzavřené lokalitě s bezprostřední dostupností centra města, doporučujeme. Spolu s bytem lze zakoupit garáž v dané lokalitě, jejíž cena není zahrnuta v nabídkové ceně bytu.