podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 86 m²

4 700 000 Kč
Číslo zakázky 844
Karlovy Vary,Vyšehradská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Vyšehradská
Plocha podlahová
86 m²
Plocha užitná
86 m²
Patro
1
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt s dispozicí 3+1 s 2 balkóny o výměře obytné plochy 86 m2, který se nachází v Karlových Varech, Vyšehradská ulice a v loňském roce prošel částečnou rekonstrukcí. Byt se nachází ve 2. patře historické vily s pěkným výhledem na centrum města a náleží k ní podíl na oplocené zahradě kolem domu. Výhodou této nemovitosti je nejen pěkný stav bytu, ale i dobrý stav domu, ve kterém se byt nachází. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel v bytě. Měsíční náklady na služby bytu jsou cca. 1.500,- Kč + zálohy na elektriku a plyn. Byt je v podílovém spoluvlastnictví.