Prodej, Pozemek, Zahrady, 360 m²

1 160 000 Kč
Číslo zakázky 1781
Karlovy Vary, Stará Role, Rybářská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti1 160 000 Kč

Výše hypotéky 1,160,000,0080 Vlastní zdroje 1,160,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Rybářská
Plocha pozemku
360 m²

Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o výměře 360 m2 v městské části Stará Role, zahrádkářské kolonii situované s přístupem přes ulici Rybářská. Na pozemku byla vybudována zděná chata, která nabízí místnost s kuchyňským koutem, menší podkroví a ve spodní části prostor k uskladnění zahradního náčiní spolu s umístěním separační suché toalety. Do chaty je zaveden přívod elektrické energie, na pozemku se zároveň nachází přípojka pro sezónní odběr užitkové vody. Za chatou byla vybudována rovinatá terasa s krytým posezením. Na pozemku se nachází vzrostlé stromy a dřeviny, kdy majitel v rámci prodeje přenechá v případě zájmu budoucímu vlastníkovi nadzemní bazén s konstrukcí a dětskou trampolínu pro rodinné využití. Parkování je možné na veřejné ploše před zahrádkářskou kolonií. Další informace rádi upřesníme po telefonické domluvě.