podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Vícegenerační, 256 m²

4 300 000 Kč
Číslo zakázky 1280
Toužim, Komárov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti4 300 000 Kč

Výše hypotéky 4,300,000,0080 Vlastní zdroje 4,300,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Komárov
Plocha užitná
256 m²
Plocha pozemku
685 m²
Plocha zastavěná
206 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí jako jeden celek nacházející se v obci Toužim, katastrálním území Komárov u Štědré. Nemovitosti zahrnují 2/3 rodinného domu se zastavěnou plochou 211 m2, k čemuž se váží dvě bytové jednotky. První bytová jednotka s dispozicí 2+1 s výměrou 94 m2 disponuje kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou v 1. nadzemním podlaží. V patře je umístěna ložnice s druhou toaletou a podkrovní úložný prostor. Druhá bytová jednotka s dispozicí 3+1 s výměrou 96 m2 disponuje kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou s rohovou vanou a samostatnou toaletou v 1. nadzemním podlaží, v patře se nachází ložnice, dětský pokoj a druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Obě bytové jednotky jsou po rekonstrukci, nová elektroinstalace, rozvody vody, odpady, omítky, okna nová dřevěná nebo plastová, dřevěné podlahy, interiérové dveře. V interiéru jsou použity přírodní materiály, dřevo, kámen, žula. Vytápění je zajištěno kamny na dřevo, v patře jsou umístěny elektrické přímotopy. Vodu ohřívá bojlér v každé jednotce. Každý byt má samostatný vodoměr i elektroměr. Dům je částečně podsklepen. Dále do souboru nemovitostí patří rodinný dům se zastavěnou plochou 66 m2 s dispozicí 1+1, koupelna s toaletou a společenská místnost s barem. Z baru je vstup na venkovní zastřešenou terasu. Zázemí poskytuje možnost využití při rodinných oslavách nebo možnost podnikatelského záměru spojeného s pronájmem. Dům má vlastní elektroměr a vodoměr. Je vytápěn kamny na dřevo, vodu ohřívá elektrický bojlér. Část domu má nově pokrytou střechu střešní taškou. Celková výměra pozemku činí 685 m2. Na pozemku se dále nachází přístřešek na auta (nyní využíván na uskladnění dřeva) a 3 kolny. Zadní brána je s elektrickým pohonem. Celý objekt je vybavený kamerovým systémem. Většina vybavení bytových jednotek, které je patrné z fotografií, je součástí prodeje. Nemovitosti jsou v osobním vlastnictví, pouze část pozemku zajišťující přístup do další bytové jednotky je ve spolupodílovém vlastnictví. Nemovitosti mají využití jak k trvalému bydlení, tak k rekreačnímu účelu. Vzhledem ke členitosti je možný i podnikatelský záměr spojený s pronájemem. Veškerá občasnská vybavenost je v 6km vzdálené Toužimi.