Prodej, Komerční, Ubytování, 250 m²

16 490 000 Kč
Číslo zakázky 1101
Abertamy, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
250 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji zavedený apartmánový dům v horské obci Abertamy. Dům má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží. V nadzemních podlažích se nacházejí tři samostatné apartmány určené ke krátkodobým pronájmům návštěvníků Krušných Hor, plus "správcovský byt" se samostatným vchodem. V podzemním podlaží se nachází technické zázemí. Vytápění ústředním topením a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem v domu. Objekt je napojen na veškeré dostupné inženýrské sítě ( plyn, el. energie, voda, odpad ) a PCO. Celková kapacita pensionu je 14 lůžek + 2 přistýlky. Každý z apartmánů má své sociální zařízení. Ve dvou jsou krbová kamna. V prvním patře domu je terasa. V domu je též vybudováno zázemí pro uskladnění jízdních kol a lyží. Celý objekt prošel v roce 2018 kompletní, precizní a nákladnou rekonstrukcí. Součástí prodeje je veškeré vybavení a zařízení pensionu. Z oken je výhled na lyžařský areál Plešivec. Případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo při osobní prohlídce tohoto domu.