Prodej, Dům, Rodinný dům, 340 m²

16 250 000 Kč
Číslo zakázky 1046
Karlovy Vary,Tašovice, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Tašovice
Plocha užitná
340 m²
Plocha pozemku
1 074 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme prodej nadstandardního rodinného domu spolu s pozemkem o celkové výměře 1074m2 v klidné lokalitě městské části Tašovice. Dům má čtyři podlaží, v prvním se nachází technické zázemí domu, sauna s vířivkou a společenská místnost, ve druhém podlaží najdeme prostornou kuchyň a obývací pokoj se vstupem na terasu, ve třetím pak dětský pokoj a ložnici. Čtvrté patro je plánováno jako samostatný byt s dispozicí 2+kk. Vtápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo, na střeše jsou solární kolektory. Součástí domu jsou el. předokenní žaluzie, bazén se slanou vodou, nabíječka pro elektromobily, atd. V domě probíhají dokončovací práce v prvním a čtvrtém podlaží. Bližší informace vám rádi poskytneme při osobní schůzce.