Prodej, Dům, Rodinný dům, 600 m²

9 900 000 Kč
Číslo zakázky 1107
Nejdek,Karlovarská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovarská
Plocha užitná
600 m²
Plocha pozemku
1 012 m²
Plocha zastavěná
296 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Nejdku, ulici Karlovarská. Dům je podsklepený, dvoupodlažní s podkrovím. První nadzemní podlaží sloužilo jako fitness centrum pro veřejnost, v suterénu domu se nacházejí tři garáže, technické zázemí domu, zimní zahrada a byl zde vybudován bazén, sauna a wellness. Zbývající část domu sloužila pro rodinné bydlení. K domu náleží zahrada o celkové ploše 716 m2. Dům zaujme svojí velikostí a dispozicí jednotlivých podlaží. Vhodné pro vícegenerační bydlení nebo bydlení spojené s podnikáním. Více informací poskytneme při osobní prohlídce domu.