Prodej, Dům, Rodinný dům, 250 m²

4 000 000 Kč
Číslo zakázky 1108
Horní Slavkov,Nové Město - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Horní Slavkov
Nové Město
Plocha užitná
250 m²
Plocha pozemku
358 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
PENB
G

Nabízíme k prodeji patrový zděný rodinný dům v obci Horní Slavkov spolu s pozemkem o celkové výměře 358 m2. Dům je částečně podsklepen. Jsou zde dvě nadzemní podlaží a obytná půda, za domem na pozemku pak ještě přístavek s terasou, který slouží jako dílna. V přízemí domu je garáž. Objekt je napojen na el. energii, plyn a vodu, odpad je sveden do septiku. Dům je v současné době obýván, je však vhodný k rekonstrukci.