Prodej, Dům, Rodinný dům, 250 m²

8 490 000 Kč
Hájek
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji novostavbu moderního zděného jednopodlažního rodinného domu v obci Hájek. Celková zastavěná plocha domu činí 255 m2, obytná plocha domu činí 180 m2, zbytek tvoří prostorná garáž s přímím vstupem do domu s dispozicí 4+kk, kde se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva dětské pokoje se šatnami a ložnice také se samostatnou šatnou.Dále je zde technická místnost, předsíň, kotelna, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC.Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva ( pelety ) , ohřev vody pak bojler.Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Na zahradě je také studna, která je využívána pro odběr užitkové vody.Dům má krb, vyhřívané podlahy, klimatizaci,bezpečnostní kamery, el. rolety na oknech a také inteligentní dálkové ovládání přes internet.Při stavbě byly použity moderní kvalitní materiály. Nejedná se o dřevostavbu. Úvěr pro případné financování hypotékou pro vás zprostředkujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
8 490 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hájek
Číslo zakázky
523
Plocha podlahová
180 m²
Plocha užitná
250 m²
Plocha pozemku
1 023 m²
Plocha zastavěná
255 m²
Plocha zahrady
768 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů