podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 130 m²

5 990 000 Kč
Číslo zakázky 1075
Černava - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti5 990 000 Kč

Výše hypotéky 5,990,000,0080 Vlastní zdroje 5,990,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
130 m²
Plocha pozemku
2 302 m²
Plocha zastavěná
256 m²
Plocha zahrady
2 046 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v obci Černava s rozlehlou zahradou o celkové výměře 2.302 m2. Dům je po celkové vkusné rekonstrukci s udžovaným pozemkem. V přízemí domu se nachází kuchyň s prostorným obývacím pokojem, koupelna, oddělená toaleta, vstupní chodba. V patře se nachází pokoj pro hosty a ložnice s balkonem. Z kuchyně je vstup na terasu s pergolou, kde je velmi příjemné posezení s grilem. Vytápění objektu je možné dvojím způsobem. Tepelným čerpadlem vzduch voda anebo krbovou vložkou s výměníkem napojeným na akumulační nádrž, na kterou jsou napojeny radiátory a podlahové topení v kuchyni. Tepelné čerpadlo také zajišťuje ohřev vody. Na pozemku je vlastní vrt, který zajišťuje zdroj pitné vody. Dům má vlastní čističku odpadních vod. Dešťová voda se chytá do nádrží umístěných pod zemí, které mají celkový objem 11 m3 a využívá se jako zdroj užitkové vody na zalévání. Na pozemku se nachází zahradní domek využívaný k oslavám a jiným setkáním. Další velmi příjemnou možností posezení se nabízí ve vlastním vinném sklípku. Součástí prodeje jsou další stavby umístěné na pozemku, garáž se zastavěnou plochou 26 m2, dřevěná kolna, která slouží jako dílna a na uložení zahradního nářadí a dřevník. Všechny stavby jsou udržované ve velmi dobrém stavu, stejně tak i pozemek. Veškerá občanská vybavenost je zajištěna v 5km vzáleném Nejdku nebo 9km vzáleném Chodově, Karlovy Vary jsou vzdálené 20 min autem. Soubor nemovitostí nabízí příjemné klidné bydlení. Sousední pozemek patří městu a je možné navázat na nájemní smlouvu, tím si zajistit další parkovací místa v těsné blízkosti garáže. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.