Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 130 m²

7 250 000 Kč
Číslo zakázky 1075
Černava, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
130 m²
Plocha pozemku
2 302 m²
Plocha zastavěná
256 m²
Plocha zahrady
2 046 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v obci Černava s rozlehlou zahradou o celkové výměře 2.302 m2. Dům je po celkové vkusné rekonstrukci s udžovaným pozemkem. V přízemí domu se nachází kuchyň s prostorným obývacím pokojem, koupelna, oddělená toaleta, vstupní chodba. V patře se nachází pokoj pro hosty a ložnice s balkonem. Z kuchyně je vstup na terasu s pergolou, kde je velmi příjemné posezení s grilem. Vytápění objektu je možné dvojím způsobem. Tepelným čerpadlem vzduch voda anebo krbovou vložkou s výměníkem napojeným na akumulační nádrž, na kterou jsou napojeny radiátory a podlahové topení v kuchyni. Tepelné čerpadlo také zajišťuje ohřev vody. Na pozemku je vlastní vrt, který zajišťuje zdroj pitné vody. Dům má vlastní čističku odpadních vod. Dešťová voda se chytá do nádrží umístěných pod zemí, které mají celkový objem 11 m3 a využívá se jako zdroj užitkové vody na zalévání. Na pozemku se nachází zahradní domek využívaný k oslavám a jiným setkáním. Další velmi příjemnou možností posezení se nabízí ve vlastním vinném sklípku. Součástí prodeje jsou další stavby umístěné na pozemku, garáž se zastavěnou plochou 26 m2, dřevěná kolna, která slouží jako dílna a na uložení zahradního nářadí a dřevník. Všechny stavby jsou udržované ve velmi dobrém stavu, stejně tak i pozemek. Veškerá občanská vybavenost je zajištěna v 5km vzáleném Nejdku nebo 9km vzáleném Chodově, Karlovy Vary jsou vzdálené 20 min autem. Soubor nemovitostí nabízí příjemné klidné bydlení. Sousední pozemek patří městu a je možné navázat na nájemní smlouvu, tím si zajistit další parkovací místa v těsné blízkosti garáže. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.