Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 340 m²

6 990 000 Kč
Karlovy Vary, Rybáře, Sokolovská

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům s nebytovými prostory nacházející se v Karlových Varech - Rybářích, v ulici Sokolovská. Dům disponuje třemi bytovými jednotkami. V přízemí domu se nachází bytová jednotka s dispozicí 1+1 o výměře 60 m2, která je dlouhodobě v pronájmu. Nebytový prostor o výměře 60 m2 má samostatný vchod z ulice, dlouhodobě je pronajat spolehlivému zájemci. V prvním patře se nachází velmi prostorná bytová jednostka s dispozicí 4+1 se zimní zahradou, o výměře 140 m2. Ve druhém patře je další prostorná bytová jednotka 3+1, o výměře 140 m2. Celý dům je podsklepen, ve sklepě je umístěn plynový kotel, který zajíšťuje teplo a teplou do bytů i nebytového prostoru. Ze sklepa je vstup na menší oplocenou zahradu, která patří k domu. K domu je možné dokoupit garáž. Bližší informace o výnosu z pronájmu nebytových prostor, bytu a reklamní plochy sdělím. S financováním rádi pomůžeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Sokolovská
Číslo zakázky
462
Plocha užitná
340 m²
Plocha pozemku
338 m²
Plocha zastavěná
160 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů