Prodej, Dům, Rodinný dům, 300 m²

6 000 000 Kč
Číslo zakázky 542
Teplička, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Teplička
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
1 483 m²
Plocha zastavěná
151 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji zavedený pension s 5ti apartmány (přiděleno číslo evidenční), využitelný také jako větší rodinný nebo rekreační dům. Budova je částečně podsklepená, má 2 nadzemní podlaží s prostorným podkrovím, kde je možné vybudovat další ubytovací kapacity. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vlastní studnu s vynikající kvalitou vody a dostačující kapacitou. Pozemky mají celkovou výměru 1.483 m2. Nemovitost včetně pozemků je ve výborně udržovaném stavu, v případě zájmu o provozování jako penzion nebo kombinace penzionu a bydlení získáte komerčně hodnotný objekt s vynikající obsazeností. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme při osobním jednání a prohlídce.