Prodej, Dům, Rodinný dům, 280 m²

11 900 000 Kč
Číslo zakázky 1347
Karlovy Vary, Drahovice, Krokova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti11 900 000 Kč

Výše hypotéky 11,900,000,0080 Vlastní zdroje 11,900,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Krokova
Plocha podlahová
280 m²
Plocha užitná
280 m²
Plocha pozemku
665 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji vícepodlažní rodinný dům umístěný v městské části Drahovice. Dům je svojí rozlohou a dispozičním řešením určený pro větší rodinu či vícegenerační bydlení. V přízemí domu se nachází prostorná kuchyň, obývací pokoj a sociální zázemí. V horním patře se nachází čtyři samostatné pokoje spolu se sociálním zázemím, kdy z největšího pokoje je vstup na prostornou terasu a z horního patra je zároveň vstup do podkroví domu, kde lze vybudovat další užitné prostory domu. Ve spodní části domu se nachází volnočasová místnost, sociální zázemí, bazén, sauna a prostorná garáž využitelná pro parkování až tří automobilů. Dům je napojený na kompletní inženýrské sítě dané lokality, vytápění domu a ohřev vody je zajištěno tepelným čerpadlem. Vzhledem ke členitosti nemovitosti není možné obsáhnout veškeré její jednotlivosti v popisu této zakázky, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Nemovitost nabízí možnost klidného rodinného bydlení s bezprostřední blízkostí lázeňských lesů, školy, školky, obchodů či dostupnosti centra města. Doporučujeme.