podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 280 m²

5 590 000 Kč
Číslo zakázky 907
Karlovy Vary,Bohatice,Jasmínová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Bohatice
Jasmínová
Plocha užitná
280 m²
Plocha pozemku
548 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji krajní řadový dům s garáží v městské části Bohatice, K. Vary s pozemkem o celkové výměře 548 m2. Jedná se o velmi slunný, jižně orientovaný dům se zajímavou dispozicí, kdy jeho horní dvě patra lze využívat jako prostorný byt 5+kk s balkónem a sociálním zázemím a dolní suterénní část domu lze také využívat jako byt 2+1 se sociálním zázemím nebo přizpůsobit tyto prostory pro zázemí domu. Okolo domu se nachází zahrada s ovocnými stromy a dřevinami. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě vhodné pro rodinné bydlení, doporučujeme.