Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 268 m²

15 000 000 Kč
Číslo zakázky 2317
Karlovy Vary,Petřín - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Petřín
Plocha podlahová
268 m²
Plocha užitná
268 m²
Plocha pozemku
273 m²
Plocha zastavěná
107 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
C

Nabízíme k prodeji řadový, čtyřpodlažní dům v rezidenční čtvrti Karlovy Vary Petřín, který zaujme svou vkusně řešenou dispozicí a neopakovatelným výhledem na město. Celý dům prošel v roce 2010 kompletní, nákladnou rekonstrukcí za použití kvalitních materiálů a moderních technologií. Dům byl využíván a přizpůsoben k rodinnému bydlení, lze jej však bez náročných zásahů přizpůsobit komerčnímu využití se čtyřmi samostatnými apartmány se samostatným sociálním zázemím pro každý z nich. Vytápění a ohřev vody zajišťuje na každém patře samostatný plynový kotel. Vlastní zahrada s okrasnými dřevinami za domem nabízí soukromí pro posezení a odpočinek. V současné době je dům pronajímán k bydlení s měsíčním výnosem 30.000,-Kč. Vzhledem ke členitosti nemovitosti není možné v popisu obsáhnout veškeré její dílčí údaje, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Doporučujeme.