Prodej, Dům, Rodinný dům, 250 m²

6 990 000 Kč
Rybáře

Nabízíme k prodeji prostorný, dvoupodlažní dům, který se nachází v klidně městské části Rybáře. Dům byl vystavěn v roce 1990, dále průběžně renovován a přizpůsobován současným požadavkům na bydlení, na domu byly provedeny všechny zásadní úpravy včetně instalace tepelného čerpadla. V přízemí domu se nachází vstupní chodba se vstupem do přízemního bytu, který se skládá z kuchyně, z níž je vstup do zimní zahrady a na pozemek za domem, dále se zde nachází obývací pokoj, šatna, dva pokoje, koupelna, technická místnost a samostatná toaleta. Ze vstupní chodby je spojovacím schodištěm přístup do horního patra domu, kde se nachází druhý byt, který se skládá z menší kuchyňky, koupelny a čtyř pokojů. Dům nabízí mnoho úložných prostor, ke kterým je zároveň možné využít prostornou podsklepenou část domu. Za domem se nachází udržovaná zahrada se zahradní pergolou k posezení a s přístupem do zahradního domku spolu s garáží nad domem, který lze využívat k uskladnění zahradního nábytku. Před domem byla vybudována pergola pro další parkovací místa. Veškerá občanská vybavenost včetně zastávky městské hromadné dopravy, obchodu s potravinami a volnočasového městského areálu Rolava v bezprostřední pochozí vzdálenosti. Velmi zajímavá nabídka bydlení vzhledem k poloze, dispozici a stavu této nemovitosti. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Číslo zakázky
437
Plocha podlahová
250 m²
Plocha užitná
250 m²
Plocha pozemku
705 m²
Plocha zahrady
505 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů