Prodej, Dům, Rodinný dům, 240 m²

6 900 000 Kč
Číslo zakázky 1507
Lesov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti6 900 000 Kč

Výše hypotéky 6,900,000,0080 Vlastní zdroje 6,900,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Lesov
Plocha užitná
240 m²
Plocha pozemku
1 463 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v klidné části obce Sadov, Lesov. Dům je svojí velikostí a dispozičním řešením vhodný i pro vícegenerační bydlení. V přízemí domu se nachází kuchyň s navazujícím pokojem, za kterým je umístěna další menší místnost vhodná například jako pracovní kout a kompletní sociální zázemí. V horním patře se nachází čtyři obytné místnosti, kterým dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s výstupem na terasu domu a dvě koupelny. Ze samostatného vchodu ze zádní části domu je vstup do přístavby, kde se nachází dílna, prostorná garáž a další prostor vhodný pro uskladnění věcí. Dům je napojený na kanalizaci a vodovodní řad obce, elektřinu a plyn. Dům obklopuje rozlehlá jihozápadně orientovaná zahrada s okrasnými dřevinami. Nemovitost nabízí možnost klidného venkovského bydlení s bezprostřední dopravní dostupností sousedních měst Karlovy Vary či Ostrova, doporučujeme.