Prodej, Dům, Rodinný dům, 220 m²

13 900 000 Kč
Číslo zakázky 1100
Chotětov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chotětov
Plocha užitná
220 m²
Plocha pozemku
968 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji velmi příjemně působící novostavbu rodinného domu v obci Chotětov, okrese Mladá Boleslav, kolaudovanou v roce 2007 spolu s nadstandardně udržovanou zahradou se vzrostlými dřevinami, které zaručují naprosté soukromí vůči sousedním pozemkům. Dům je krásně prosvětlený a velmi dobře udržovaný. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňských koutem se vstupem na terasu u domu, menší koupelna s toaletou a sprchovým koutem, zádveří a garáž. V horním patře jsou situovány čtyři samostatné pokoje, kdy tři z nich zároveň disponují vstupem balkon a koupelna s toaletou a vanou. Okolí domu tvoří zahrada s okrasnými dřevinami, zahradním domkem a zpevněnou parkovací plochou před domem umožňující parkování pro více vozů. Velmi příjemně působící dům se nachází se v lokalitě s občanskou vybaveností nabízející školu, školku, obchody, kdy tato menší obec nabízí kompletní zázemí pro klidný rodinný život spolu s velmi dobrou dopravní dostupností do blízké Mladé Boleslavi či Prahy. Doporučujeme.