podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 220 m²

13 900 000 Kč
Číslo zakázky 1100
Chotětov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti13 900 000 Kč

Výše hypotéky 13,900,000,0080 Vlastní zdroje 13,900,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chotětov
Plocha užitná
220 m²
Plocha pozemku
968 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji velmi příjemně působící novostavbu rodinného domu v obci Chotětov, okrese Mladá Boleslav, kolaudovanou v roce 2007 spolu s nadstandardně udržovanou zahradou se vzrostlými dřevinami, které zaručují naprosté soukromí vůči sousedním pozemkům. Dům je krásně prosvětlený a velmi dobře udržovaný. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňských koutem se vstupem na terasu u domu, menší koupelna s toaletou a sprchovým koutem, zádveří a garáž. V horním patře jsou situovány čtyři samostatné pokoje, kdy tři z nich zároveň disponují vstupem balkon a koupelna s toaletou a vanou. Okolí domu tvoří zahrada s okrasnými dřevinami, zahradním domkem a zpevněnou parkovací plochou před domem umožňující parkování pro více vozů. Velmi příjemně působící dům se nachází se v lokalitě s občanskou vybaveností nabízející školu, školku, obchody, kdy tato menší obec nabízí kompletní zázemí pro klidný rodinný život spolu s velmi dobrou dopravní dostupností do blízké Mladé Boleslavi či Prahy. Doporučujeme.