Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

1 990 000 Kč
Číslo zakázky 1082
Hranice,Vilová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hranice
Vilová
Plocha podlahová
180 m²
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
479 m²
Plocha zastavěná
214 m²
Dům pokoje
Atypický
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji budovu s pozemky o celkové výměře 479 m2 (okolní pozemky jsou v majetku Státního pozemkového úřadu) spolu se stavbou občanského vybavení o zastavěné ploše 214 m2. Stavba původně byla jako součást staveb zemědělského statku. Stavba je vhodná na celkovou přestavbu ať už na bydlení (rodinný dům nebo byty) nebo ke komerčnímu užívání. Příjezd k nemovitosti je po komunikaci v majetku Státního pozemkového úřadu. Objekt je napojen na původní kanalizaci zemědělského družstva. Vodovodní přípojka je nyní vypojena s možností připojení na obecní vodovod. Cena je k jednání.