Prodej, Dům, Rodinný dům, 210 m²

5 990 000 Kč
Číslo zakázky 1249
Ostrov, Horní Žďár - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti5 990 000 Kč

Výše hypotéky 5,990,000,0080 Vlastní zdroje 5,990,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Horní Žďár
Plocha užitná
210 m²
Plocha pozemku
1 935 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji příjemně působící rodinný dům v Horním Žďáru, části města Ostrov. Dům je průběžně velmi dobře udržovaný, byly provedeny výměny oken, vstupních dveří, elektroinstalace, rozvodů vody a odpadů, úprava střechy včetně okapových prvků a instalace tepelného čerpadla, které zajišťuje vytápění domu a ohřev vody. V přízemí domu se nachází prostorná vstupní chodba, obývací pokoj, samostatná kuchyň a sociální zázemí. V horním patře jsou situovány tři samostatné pokoje spolu se sociálním zázemím. Dům disponuje podkrovím, ve kterém je možnost vybudování další obytné části domu. Za domem se nachází zahrada s krytou pergolou, kdy ze zahrady je přístup po schodech na krásný slunný pozemek o výměře 1.549 m2 umístěný nad domem. Dům nabízí možnost vícegeneračního bydlení nebo vybudování apartmánů jako ubytovací kapacity s ohledem na bezprostřední dostupnost volnočasového areálu Klínovec. Vzhledem ke členitosti nemovitosti není možné v popisu obsáhnout její veškeré dílčí jednotlivosti, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Doporučujeme.

Nemovitosti, které jste si již prohlédli