Prodej, Dům, Rodinný dům, 198 m²

7 900 000 Kč
Číslo zakázky 695
Sadov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sadov
Plocha užitná
198 m²
Plocha pozemku
841 m²
Plocha zastavěná
99 m²
Plocha zahrady
742 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Sadov. Dům z roku 2015 je vybavený moderním nábytkem a spotřebiči, ty jsou také součástí prodeje nemovitosti. Nemovitost je bez zápisu a omezení na LV. Dispozice domu je 5+kk. V 1.patře jsou 3 ložnice a prostorná koupelna se sprchovým koutem. V přízemí se nachází moderně vybavená kuchyň, která je propojená s obývacím pokojem se vstupem na terasu, pokoj, šatna, koupelna s wc a předsíň, ze které je přímý vstup do garáže. Garáž je možné přestavět na další obytnou místnost pro hosty, parkovat lze před domem. V přízemí je také technická místnost s el.bojlerem, plynovým kotlem a wc s umyvadlem. Zastavěná plocha domu je 99m2 a výměra samotné zahrady je 742m2. Na zahradě je vysazeno několik ovocných stromů (jabloň, třešeň, meruňka), ovocné záhony, kůlna na nářadí. Zahrada je většinově využívaná k rekreaci. Dům je připojen na kanalizace i vodovod, ale je možné využívat i vodu ze studny. Financování, v případě zájmu, rádi zajistíme. Doporučujeme osobní prohlídku domu.