Prodej, Dům, Rodinný dům, 190 m²

5 450 000 Kč
Číslo zakázky 1487
Sadov, Lesov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti5 450 000 Kč

Výše hypotéky 5,450,000,0080 Vlastní zdroje 5,450,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Lesov
Plocha užitná
190 m²
Plocha pozemku
1 047 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji velmi příjemně působící rodinný dům s terasovitým pozemkem umístěný v klidné části obce Sadov. Dům je svojí velikostí, dispozičním řešením a umístěním v dané lokalitě s bezprostřední blízkostí místních sportovišť vhodný pro rodinu s dětmi. V přízemí domu se nachází větší obývací pokoj s kuchyňském koutem, samostatná místnost a sociální zázemí spolu s prostornou vstupní chodbou. V horním patře se nachází dva samostatné pokoje, sociální zázemí a vstup na půdu, kterou lze v případě potřeby využít jako skladovací prostor. Dům je podsklepený a je v dobrém, průběžně udržovaném stavu. Na pozemku u domu se nachází stavba, která byla využívána jako garáž a částí jako kryté venkovní posezení. Okolo domu se nachází jihozápadně orientovaná zahrada s okrasnými dřevinami. Nemovitost nabízí možnost klidného venkovského bydlení s bezprostřední dopravní dostupností sousedních měst Karlovy Vary či Ostrova. Doporučujeme.