Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 160 m²

3 900 000 Kč
Karlovy Vary, Fügnerova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji jedinečnou vilu (rodinný dům) v Karlových Varech s výhledem na hotel Imperiál a lázeňskou část města. Jedná se o budovu se dvěmi nadzemními podlažími, podkrovím a obytným suterénem s přímým vstupem na zahradu. V každém nadzemním podlaží jsou dvě místnosti, WC a ve dvou podlažích i koupelny. Budova je prázdná, neobydlená. Zastavěná plocha pozemku je 64 m2, celková výměra pak 428 m2. Na pozemku je garážové stání a zahradní domek s krbem. V případě zájmu je možné zakoupit společnost v jejímž majetku je nemovitost vedena. Rádi Vám nabídneme financování koupě této nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Fügnerova
Číslo zakázky
521
Plocha podlahová
100 m²
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
428 m²
Plocha zastavěná
64 m²
Plocha zahrady
364 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů