podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 160 m²

2 257 000 Kč
Číslo zakázky 1448
Jáchymov, Boženy Němcové - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti2 257 000 Kč

Výše hypotéky 2,257,000,0080 Vlastní zdroje 2,257,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Boženy Němcové
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
92 m²
Plocha zastavěná
65 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zastavěnou plochou 65 m2, užitkovou plochou 160 m2, dispozičně 4+1, nacházející se v Jáchymově, v ulici Boženy Němcové. Dům je napojen na vodovodní řád, veřejnou kanalizaci a elektřinu. Přední stěna domu má opravenou fasádu, původní střešní krytina byla vyměněna za falcovaný plech, elektřina v mědi je tažená v lištách po povrchu. Okna jsou dvoudílná, vnitřní část tvoří plastová okna, ve fasádě jsou vsazena dřevěná okna, aby byl zachován původní ráz domu.
V prvním podlaží se nachází vstupní chodba, kuchyně a obývací pokoj, ve kterém jsou umístěna kamna na dřevo, ústředně jsou radiátory vytápěna všechna 3 podlaží. Dále se zde nachází koupelna s toaletou, kde je umístěn elektrický bojlér na ohřev vody. V patře je menší průchozí pokoj a prostorný obývací pokoj, ve kterém se nachází lokální kamna. V patře je dále zděná komora - šatna. Z půdního prostoru, který byl zateplen, vznikl prostorný pokoj. V tomto podkrovním pokoji jsou radiátory, ale dalším zdrojem tepla je klimatizace. Dům je vhodný pro trvalé bydlení nebo pro rekreační využití. Lázeňské město Jáchymov nabízí ve svém okolí vyhledávané sportovní aktivity, je zde několik lyžařských vleků, sjezdových a běžkařských tratí, mezi oblíbené patří cykloturistika a pěší turistika. Dojezdová vzdálenost do Karlových Varů je 20 min.