Prodej, Dům, Rodinný dům, 160 m²

1 950 000 Kč
Číslo zakázky 1038
Bochov,Údrč, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Údrč
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
374 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který nabízí dispozici 4+1 spolu se sociálním zázemím a menší zahradou, kdy přímo před domem u místní komunikace se nachází obecní rybník. Na domě byly provedeny dílčí úpravy rozvodů elektřiny a tepla, jinak je dům v původním stavu vyžadujícím další úpravy či rekonstrukci v návaznosti na případné další využití. Dům se nachází ve vesnici Údrč, části města Bochov, je vzdálen cca 20 minut jízdy od města Karlovy vary a lze jej využívat jako rodinné venkovské bydlení či k rekreaci.