podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 140 m²

3 690 000 Kč
Číslo zakázky 1216
Luby - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti3 690 000 Kč

Výše hypotéky 3,690,000,0080 Vlastní zdroje 3,690,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
140 m²
Plocha pozemku
1 124 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný rodinný dům v klidné části města Luby na pozemku s celkovou výměrou 1.124 m2. Ve vnitřní části domu byly provedeny kompletní úpravy elektroinstalace, rozvodů vody, odpadů, plynu, vnitřních omítek, podlah včetně zateplení a izolací, interiérových příček včetně zateplení, otopného systému včetně nového kotle a topných těles, kdy byla zároveň vybudována přístavba domu s další místností o výměře 25 m2 s podlahovým vytápěním, kterou lze využívat jako další obytnou místnost nebo dílnu a kompletně renovováno sociální zázemí domu. Na vnější části domu proběhla výměna plastových oken, nové střešní krytiny včetně komínu a komínové vložky a úprava fasádního nátěru včetně zateplení obvodového pláště domu. Dům je částečně podsklepený, elektronicky zabezpečený napojením na pult centrální ochrany a je připojen na kompletní inženýrské sítě dané lokality, tj. elektřinu, plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku se nachází studna s novým čerpadlem, které umožňuje využívat užitkovou vodu s napojením jak na pozemku, tak v domě. Vzhledem k umístění domu, výměře a tvaru pozemku se také nabízí možnost část pozemku oddělit a na zbývající části pozemku vystavět druhý dům, či pozemek prodat. Dům se nachází v podhůří Krušných hor s bezprostřední blízkostí okolní přírody, národní přírodní rezervace SOOS a velmi dobrou dopravní dostupností do města Cheb se širokou škálou volnočasových aktivit a lze jej tak využívat nejen pro rodinné, ale i rekreační účely. Další bližší informace k nemovitosti rádi upřesníme po telefonické domluvě.