Prodej, Dům, Rodinný dům, 115 m²

4 990 000 Kč
Číslo zakázky 1139
Hroznětín,Velký Rybník, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Velký Rybník
Plocha užitná
115 m²
Plocha pozemku
799 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji renovovaný rodinný dům s dispozicí 4+kk se dvěma koupelnami v obci Hroznětín, části obce Velký Rybník s pozemkem o celkové výměře 799 m2. Na domu byla provedena rekonstrukce střešního krovu a krytiny spolu se zateplením, obvodového pláště domu spolu se zateplením, oken, vchodových dveří, rozvodů vody, odpadů, elektřiny, instalace nových otopných těles, interiérových omítek, dveří, podlahových krytin, kuchyně a koupelen s podlahovým vytápěním. Na oplocené zahradě se nachází ovocné stromy spolu se zahradním domkem umístněným v dolní části pozemku, který je vhodný pro uskladnění zahradního nábytku či náčiní a ve kterém se nachází samostatná toaleta. U domu byla vybudována zpevněná parkovací plocha a elektronicky ovládaná brána při vjezdu na pozemek. Dům disponuje vlastní studnou s hloubkou 30 m, odpady jsou svedeny do septiku. V rámci této lokality obce je v horizontu cca 3 let naplánována výstavba obecní kanalizace a vodovodního řadu. Dům nevyžaduje žádné další zásadní investice, je možné jej začít okamžitě využívat k rodinnému či rekreačnímu bydlení, doporučujeme.