podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 115 m²

4 280 000 Kč
Číslo zakázky 1139
Hroznětín, Velký Rybník - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti4 280 000 Kč

Výše hypotéky 4,280,000,0080 Vlastní zdroje 4,280,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Velký Rybník
Plocha užitná
115 m²
Plocha pozemku
799 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji renovovaný rodinný dům s dispozicí 4+kk se dvěma koupelnami v obci Hroznětín, části obce Velký Rybník s pozemkem o celkové výměře 799 m2. Na domu byla provedena rekonstrukce střešního krovu a krytiny spolu se zateplením, obvodového pláště domu spolu se zateplením, oken, vchodových dveří, rozvodů vody, odpadů, elektřiny, instalace nových otopných těles, interiérových omítek, dveří, podlahových krytin, kuchyně a koupelen s podlahovým vytápěním. Na oplocené zahradě se nachází ovocné stromy spolu se zahradním domkem umístněným v dolní části pozemku, který je vhodný pro uskladnění zahradního nábytku či náčiní a ve kterém se nachází samostatná toaleta. U domu byla vybudována zpevněná parkovací plocha a elektronicky ovládaná brána při vjezdu na pozemek. Dům disponuje vlastní studnou s hloubkou 30 m, odpady jsou svedeny do septiku. V rámci této lokality obce je v horizontu cca 3 let naplánována výstavba obecní kanalizace a vodovodního řadu. Dům nevyžaduje žádné další zásadní investice, je možné jej začít okamžitě využívat k rodinnému či rekreačnímu bydlení, doporučujeme.