Prodej, Dům, Rodinný dům, 100 m²

1 450 000 Kč
Číslo zakázky 910
Toužim,Plzeňská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Plzeňská
Plocha užitná
100 m²
Plocha pozemku
1 363 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zastavěnou plochou 165 m2 nacházející se v Toužimi, v ulici Plzeňská. Dům je částečně podsklepen, má původní špaletová okna, eternitovou střechu. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 1.363 m2. Na pozemku se nachází stodola, k ní přilehlá místnost využívaná jako chlév a dále garáž menších rozměrů. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Bližší informace po telefonu. S financováním rádi pomůžeme. Při rychlém jednání je možná sleva.