Prodej, Dům, Rodinný dům, 100 m²

3 200 000 Kč
Číslo zakázky 958
Loket,Hradní - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hradní
Plocha užitná
100 m²
Plocha pozemku
158 m²
Plocha zastavěná
55 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji zděný dům před rekonstrukcí nacházející se v malebném centru historického města Loket, 2 minuty pěší chůzí z náměstí. Zastavěná plocha domu je 55 m2, výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 158 m2. Spodní část domu je zděná cihlová, horní část domu je hrázděná. Dům je napojen na vodovodní řád a na veřejnou kanalizaci, býval vytápěn elektrickým kotlem, je částečně podsklepen. Dům je připraven na celkovou rekonstrukci, byly vyřezány stropní trámy a následně byl dům stažen ocelovými táhly. V domě je připravená na pokládku tradiční střešní krytina - taška Bobrovka Tondach. Vzhledem ke specifičnosti stavby uvedeme bližší informace po telefonu, případně při osobní prohlídce. S financováním rádi pomůžeme.