Prodej, Dům, Rodinný dům, 90 m²

950 000 Kč
Luby, Hřbitovní
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji menší rodinný dům nacházející se v Lubech, v klidné lokalitě, s užitnou plochou 90 m2, v osobním vlastnictví, v současné době v rekonstrukci. Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo jako chalupa. Dům má novou střechu, euro okna, vchodové dveře, nová elektroinstalace, vyvložkovaný komín. V přízemí se nachází obytná místnost, koupelna s toaletou, technický kout a komora (prostor bývalé verandy). V patře je připraven zateplený prostor pro zhotovení jednoho nebo dvou pokojů. Celková výměra pozemku je 378 m2, na pozemku vlastní studna. Na jaře bude obcí vybudován veřejný vodovod, kanalizace je veřejná, plynová přípojka se nachází na hranici pozemku. V případě zájmu je možno si pronajmout další 1ha pozemku před domem , vhodný pro drobný chov.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
950 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hřbitovní
Číslo zakázky
382
Plocha užitná
90 m²
Plocha pozemku
378 m²
Dům pokoje
2 pokoje
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů