Prodej, Pozemek, Bydlení, 2 256 m²

3 900 000 Kč
Číslo zakázky 1134
Andělská Hora - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Andělská Hora
Plocha pozemku
2 256 m²

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2.256 m2 nacházející se v obci Andělská Hora. Pozemek se skládá ze dvou samostatných pozemků. Dle platného územního plánu je jeden z pozemků určen jako stavební pro stavbu rodinného domu, druhý pozemek je stavební určen pro stavbu komerční - občanského vybavení. Pilíř elektrické přípojky se nachází na pozemku. Vodovodní řád a kanalizace jsou v těsné blízkosti pozemku. Andělská Hora nabízí klidné bydlení v blízkosti přírody, s dojezdovou vzdáleností do Karlových Var pouhých 8 minut.