Prodej, Pozemek, Bydlení, 5 583 m²

890 000 Kč
Toužim, Tepelská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji dva pozemky jako jeden celek o celkové výměře 5.583 m2, nacházející se v obci Toužim, v ulici Tepelská, parc. č. 1354/8 a parc. č. 1354/13. Příjezd k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci, na hranici pozemku je kanalizace a vodovodní přípojka. Pozemek je rovinatý až mírně svažnatý, v části se nachází vypuštěný menší rybník, o rozloze cca 300 m2. Vzhledem k povaze pozemku je možná budoucí výstavba rodinného domu. Bližší informace sdělíme po telefonu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
890 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Toužim
Tepelská
Číslo zakázky
502
Plocha pozemku
5 583 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných pozemků.

aktuální nabídky pozemků