podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 2 296 m²

1 050 000 Kč
Číslo zakázky 903
Dolní Nivy, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dolní Nivy
Plocha pozemku
2 296 m²
Patro

Nabízíme k prodeji pozemek (2.296m2) v KÚ Horní Nivy u Sokolova. Pozemek je rovinatý, mírně svažitý s břízovým hájem u hranice pozemku, je určen k zastavění RD. Elektrika je v dosahu pozemku. Pozemek se nachází v klidné lokalitě s rodinnými domy a chalupami. Cena 460,-Kč/m2. Na pozemku jsou náletové dřeviny, které je třeba vymýtit. Přístup k nemovitosti je po obecní komunikaci a pozemku. Sousední pozemky jsou zastaveny rodinnými a rekreačními domy. V blízkosti pozemku je autobusová zastávka.