podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Zahrady, 504 m²

599 000 Kč
Číslo zakázky 1489
Karlovy Vary, Drahovice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti599 000 Kč

Výše hypotéky 599,000,0080 Vlastní zdroje 599,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Plocha pozemku
504 m²
Patro

Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví nacházející se v katastrálním území Drahovice, obec Karlovy Vary v zahrádkářské osadě. Celková výměra pozemku činí 504 m2. Dle územního plánu je pozemek veden jako plocha k rekreaci - zahrádkářská osada s možností výstavby rekreačního objektu dle určené specifikace. Součástí prodeje je starší malá chatka se zastřešenou terasou a komorou na nářadí. V chatce se nachází malá kuchyňka s gaučem na odpočinek. Do chatky je zavedena elektřina z vlastního elektroměru a na boku chatky je umyvadlo s přívodem pitné vody přes vlastní vodoměr s odtokem do trativodu. Na oplocené zahradě s dvěma vstupními uzamykatelnými brankami se dále nachází samostatný suchý záchod, větší skleník a udírna. Zahrada je udržovaná se záhony na zeleninu, ovocnými stromy a okrasnými keři. Lokalita zahrady je mírně rušná z důvodu blízkosti hlavní silnice.