Prodej, Byt, 4+1+lodžie/balkón , 143 m²

4 200 000 Kč
Karlovy Vary, Drahovice, Blahoslavova
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný mezonetový byt s dispozicí 4+1 s výměrou obytné plochy 143 m2. Bytová jednotka se nachází v V. a v VI. NP bytového domu, s výtahem, z roku 1998. První patro bytu má výměru 104,18 m2 a nachází se zde vstupní hala, 2 pokoje, obývací pokoj se zimní zahradou, kuchyně, koupelna s WC a šatna. Ze vstupní haly v prvním patře bytu je přes točité schodiště vstup do druhého patra bytu, které má výměru 35,8 m2 a nachází se zde pokoj se šatnou, galerie a koupelna s WC. K bytové jednotce náleží sklep o výměře 3,44 m2. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel v bytě. Nemovitost je bez zápisu a omezení na listu vlastnictví. Fotografie interiéru bytu se připravují.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 200 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Blahoslavova
Číslo zakázky
784
Plocha podlahová
139 m²
Plocha užitná
143 m²
Patro
5
Balkón/lodžie
ano
PENB
C

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.