podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 230 m²

10 500 000 Kč
Číslo zakázky 1005
Jáchymov,Suchá, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Suchá
Plocha užitná
230 m²
Plocha pozemku
2 649 m²
Plocha zahrady
2 539 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji třípodlažní rodinný dům v obci Jáchymov, části Suchá spolu s okrasnou zahradou o celkové ploše 2649 m2. Z této výměry je pozemek o celkové ploše 1443 m2 určen jako stavební ( plochy smíšené obytné - rekreace ).Možnost stavby se zastavitelností 20%.Interiér domu prošel dílčí rekonstrukcí ( výměna oken, elektroinstalace, podlahy, dveřní zárubně, atd.). Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva. Do prvního nadzemního podlaží je samostatný vchod a lze tak tuto část domu využívat jako samostatnou jednotku nezávisle na ostatních prostorách domu. Velice klidné místo s veškerou občanskou vybaveností v dojezdové vzdálenosti. Bližší informace o této nabídce rádi sdělíme při osobním jednání a prohlídce nemovitosti.