Prodej, Komerční, Činžovní dům, 600 m²

8 500 000 Kč
Číslo zakázky 1021
Sokolov,Staré náměstí - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sokolov
Staré náměstí
Plocha podlahová
600 m²
Plocha užitná
600 m²
Plocha zastavěná
258 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji historickou budovu na Starém náměstí v Sokolově s restaurací, nebytovými prostory a byty. Zastavěná plocha budovy činí 258 m2. Budova má 3 nadzemní podlaží, prostornou půdu a je částečně podsklepena. V přízemí se nachází pohostinské zařízení a další nebytové prostory, ve zbylých podlažích byla započata přestavba na byty s možností další vestavby půdních bytů. Objekt je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci a vodovod. Budova svou polohou na náměstí a dispozicí má výborný potenciál zhodnocení. V kanceláři máme k dispozici výkresovou dokumentaci. Prohlídky v případě vážného zájmu jsou možné po předešlé dohodě.