podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Činžovní dům, 380 m²

7 900 000 Kč
Číslo zakázky 971
Karlovy Vary,Stará Role,Závodu míru - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Závodu míru
Plocha užitná
380 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji činžovní dům kombinující možnosti komerčního využití a využití pro bytové účely. V přízemí domu se nachází obchodní a skladovací prostory spolu s kanceláří a sociálním zázemím. V prvním patře domu se nachází byt o velikosti 4+1 a výměře podlahové plochy cca 100 m2, který je v současné době pronajímám a v podkroví dále pak prostor, který byl určen k výstavbě mezonetového bytu, kdy do tohoto prostoru jsou přivedeny rozvody vody a odpadu. K domu je přístup jak z ulice Závodu míru, tak z ulice Nezvalova, a to jak do skladových prostor domu, tak ke vchodu s přístupem k bytu a garáži umístěné u domu. V rámci prodeje nemovitosti je nabízený i rohový zatravněný pozemek u domu o výměře 61 m2, který lze využít pro vybudování parkovacích stání. Vzhledem ke členitosti nemovitosti není možné v popisu obsáhnout veškeré dílčí údaje, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Doporučujeme.