podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Činžovní dům, 380 m²

5 700 000 Kč
Číslo zakázky 914
Karlovy Vary,Stará Role,Tuhnická - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Tuhnická
Plocha užitná
380 m²
Plocha pozemku
382 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji dům v současné době využívaný pro potřeby nájemního a rodinného bydlení se zahradou a dvěma garážemi. V přízemí domu se nachází dva samostatné byty s dispozicí 1+kk s čistým výnosem 4.000,- Kč/měsíčně z každého z nich, v prvním patře pak samostatný byt 3+1 určený pro rodinné bydlení a v horním patře další byt s dispozicí 4+1 upravený jako mezonet spojením s podkrovím domu. Dům lze rozdělit na 6 bytů s dispozicí cca 1+kk a provozovat jej pro potřeby nájemního bydlení. Okolo domu se nachází zahrada s vybudovaným posezením a dvě garáže, které by bylo možné spolu s byty také pronajímat. Bližší informace k nabízené nemovitosti upřesníme po telefonické domluvě.