Prodej, Dům, Chata, + Balkón/lodžie, 150 m²

4 199 000 Kč
Číslo zakázky 1311
Toužim - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti4 199 000 Kč

Výše hypotéky 4,199,000,0080 Vlastní zdroje 4,199,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
536 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano

Nabízíme k prodeji rekreační objekt se zastavěnou plochou 100 m2 nacházející se v obci Toužim, katastrálním území Kojšovice, konkrétně v chatové osadě Krásný Hrad, který je dostupný ze silnice z Toužimi. Chata je patrová, v suterénním prostoru se nachází garáž, v prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyně, jídelna, prostorný obývací pokoj, koupelna, toaleta, ve vstupní verandě se nachází komora sloužící jako zděná spíž. Ve druhém nadzením podlaží je umístěná ložnice a menší pokoj na příležitostné přespání. Z kuchyně je vstup na zastřešenou a velmi využívanou terasu. Teplo zajišťuje tepelné čerpadlo s výměníkem napojeným na akumulační nádrž, na kterou jsou napojeny radiátory. Dalším zdrojem tepla je krbová vložka. Vodu ohřívá elektrický bojlér. Ohřev vody je případně možné předělat na ohřev přes tepelné čerpadlo. Část střechy je původní eternitová, novější přístavek má střechu z kanadského šindele. Objekt je napojen na vodovodní řád, ale má i vlastní vrtanou studnu. Celková výměra pozemku činí 536 m2, pozemek je pěkný, udržovaný. Na zahradě se nachází krytý bazén, venkovní zahradní kuchyňka, dřevěný domek na nářadí. Před domem je přístřešek na auto. Místní chatová osada Krásný Hrad nabízí velmi příjemné prostředí a klid pro rekreační využití, ale stejně tak i pro trvalé bydlení. Veškerá občanská vybavenost je ve 2 km vzdálené Toužimi.