Prodej, Chata, 84m2 - Nové Hamry

2 099 000 Kč
Nové Hamry
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji zděnou chatu vhodnou k celoročnímu užívání s dispozicí 3+1, se zastavěnou plochou 59 m2, nacházející se na pozemku o celkové výměře 400 m2, v klidném místě obce Nové Hamry. Chata je částečně podsklepená, ve sklepě je umístěn kotel na tuhá paliva, bojler, který zajišťuje teplou vodu, nachází se zde prostor pro uskladnění TP. Druhá oddělená část sklepa se využívá k uskladnění potravin. V přízemí chaty je umístěn obývací pokoj s otevřeným krbem, kuchyně a koupelna s toaletou. V podkroví se nachází dva pokoje. Doporučujeme všem, kteří hledají krásnou lokalitu ke sportování a relaxaci.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 099 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nové Hamry
Číslo zakázky
320
Plocha užitná
84 m²
Plocha pozemku
400 m²
Plocha zastavěná
59 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných ostatních nemovitostí.

aktuální nabídky ostatních nemovitostí